Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

5 participanți

    Sa ajutam la extinderea siteului. [ idee]

    Crisuuu
    Crisuuu
    dinosaur rawr
    dinosaur rawr


    Mesaje : 80
    Puncte : 78
    Data de inscriere : 24/12/2009
    Varsta : 28

    Sa ajutam la extinderea siteului. [ idee] Empty Sa ajutam la extinderea siteului. [ idee]

    Mesaj Scris de Crisuuu 25/12/2009, 18:23

    Citind revista Popcorn mi-a venit o idee.
    Stiti ca este aceea rubrica cu reclame la unele siteuri, schimb de postere.. etc.
    Si ma gandeam sa trimitem mai multi prin email acest forum celor de la Popcorn si poate il vor publica si asa vor venii mai multi membrii pe site.


    Deci?
    sichi
    sichi
    jellyfish
    jellyfish


    Mesaje : 183
    Puncte : 130
    Data de inscriere : 22/12/2009
    Varsta : 28
    Localizare : Zurich

    Sa ajutam la extinderea siteului. [ idee] Empty Re: Sa ajutam la extinderea siteului. [ idee]

    Mesaj Scris de sichi 25/12/2009, 20:35

    Parerea mea e ca sansele ca forumul sa ajunga in revista sunt minime, avand in vedere ca nu este un site oficial Smile

    EDIT: Am analizat si eu in sfarsit revista POPCORN din Romania si am vazut ca sunt multe site-uri oficiale sau neoficiale acolo. [In Elvetia dau cate 2 site-uri in fiecare revista, si alea numai oficiale xD


    Ultima editare efectuata de catre sichi in 28/12/2009, 09:58, editata de 1 ori
    Crisuuu
    Crisuuu
    dinosaur rawr
    dinosaur rawr


    Mesaje : 80
    Puncte : 78
    Data de inscriere : 24/12/2009
    Varsta : 28

    Sa ajutam la extinderea siteului. [ idee] Empty Re: Sa ajutam la extinderea siteului. [ idee]

    Mesaj Scris de Crisuuu 25/12/2009, 21:59

    pai am vazut ca mai sunt si siteuri tot asa.. neoficiale..
    Si ma gandeam ca o sa mearga si asta.
    iBerry--x
    iBerry--x
    jellyfish
    jellyfish


    Mesaje : 166
    Puncte : 85
    Data de inscriere : 17/12/2009
    Varsta : 28
    Localizare : Pe Messenger

    Sa ajutam la extinderea siteului. [ idee] Empty Re: Sa ajutam la extinderea siteului. [ idee]

    Mesaj Scris de iBerry--x 25/12/2009, 23:43

    Eu sunt de acord :-? nu vad niciun rau in asta O.o
    Crisu ai putea sa imi dai mailul sau unde se trimite, te rog?

    edit by awesomeee: si eu sunt de acord. suntem in plina extindere :">
    Crisuuu
    Crisuuu
    dinosaur rawr
    dinosaur rawr


    Mesaje : 80
    Puncte : 78
    Data de inscriere : 24/12/2009
    Varsta : 28

    Sa ajutam la extinderea siteului. [ idee] Empty Re: Sa ajutam la extinderea siteului. [ idee]

    Mesaj Scris de Crisuuu 26/12/2009, 13:34

    Asa deci adresa de email este: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    Daca o sa trimitem mai multe mailuri poate o sa ne publice forumul, numai ca trebuie sa ii facem o descriere micuta...adica de exemplu cum e un anunt aici:
    "Iti plac la nebunie lucrurile paranormale, vampirii sau varcolacii s esti fan al serialului "Supernatural"? Atunci ar trebuii sa intrii in cel mai tare forum dedicat serialului, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ... [nu o sa zic numele forumului ], unde vei gasi toate noutatile legate de serialul tau preferat. Va asteptam pe toti!" -- > Deci cam asa suna un anunt din popcorn legat de un forum, asta ca sa va faceti o idee.
    Deci mai intai sa stabilim o descriere iar apoi trimitem toti emailuri, ok?
    iBerry--x
    iBerry--x
    jellyfish
    jellyfish


    Mesaje : 166
    Puncte : 85
    Data de inscriere : 17/12/2009
    Varsta : 28
    Localizare : Pe Messenger

    Sa ajutam la extinderea siteului. [ idee] Empty Re: Sa ajutam la extinderea siteului. [ idee]

    Mesaj Scris de iBerry--x 26/12/2009, 13:46

    Ok xD
    Idee mea: Iti place grafica? Iubesti design-ul si sa Photoshopesti? :x Atunci intra aici: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Avem o gramada de surpize pentru voi >Very HappyMda nu ma pricep Laughing
    Crisuuu
    Crisuuu
    dinosaur rawr
    dinosaur rawr


    Mesaje : 80
    Puncte : 78
    Data de inscriere : 24/12/2009
    Varsta : 28

    Sa ajutam la extinderea siteului. [ idee] Empty Re: Sa ajutam la extinderea siteului. [ idee]

    Mesaj Scris de Crisuuu 26/12/2009, 13:52

    Ar fi o idee buna.. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    Ideea mea --> PhotoShop,brushuri,texturi,actionuri,imagini,wallpapere,bannere,avatare,GRAFICE. Ei bine, esti interesat de lucrurile de mai sus? Atunci trage cu ochiul pe acest forum: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] . Te asteptam! :]

    Sa punem fiecare cate o descriere si ori le combinam ori o alegem pe cea mai buna si o trimite. ...
    iBerry--x
    iBerry--x
    jellyfish
    jellyfish


    Mesaje : 166
    Puncte : 85
    Data de inscriere : 17/12/2009
    Varsta : 28
    Localizare : Pe Messenger

    Sa ajutam la extinderea siteului. [ idee] Empty Re: Sa ajutam la extinderea siteului. [ idee]

    Mesaj Scris de iBerry--x 26/12/2009, 14:02

    Eu as zice :-?
    Photoshop, photoscape, paint shop pro, texturi, avtare, GRAFICE, discutii de toate felurile! Iubesti surprizele si noutatile? Esti interesat de lucrurile de mai sus? Atunci trage cu ochiul pe acest forum: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] . Te asteptam! :]

    Very Happy
    Crisuuu
    Crisuuu
    dinosaur rawr
    dinosaur rawr


    Mesaje : 80
    Puncte : 78
    Data de inscriere : 24/12/2009
    Varsta : 28

    Sa ajutam la extinderea siteului. [ idee] Empty Re: Sa ajutam la extinderea siteului. [ idee]

    Mesaj Scris de Crisuuu 26/12/2009, 17:32

    Pai da.. e bun si asa.
    Dar altcineva nu mai intra aici ?
    awesomeee
    awesomeee
    dinosaur rawr
    dinosaur rawr


    Mesaje : 98
    Puncte : 98
    Data de inscriere : 20/12/2009
    Varsta : 28
    Localizare : Valcea

    Sa ajutam la extinderea siteului. [ idee] Empty Re: Sa ajutam la extinderea siteului. [ idee]

    Mesaj Scris de awesomeee 28/12/2009, 20:42

    Prima ideea a lui Berry a fost buna. Deocamdata nu sunt cine stie ce texturi & bla bla bla

    Putem zice ca e un forum de creatie care pune accent pe grafica si pe .. talent ? Laughing dunno
    iBerry--x
    iBerry--x
    jellyfish
    jellyfish


    Mesaje : 166
    Puncte : 85
    Data de inscriere : 17/12/2009
    Varsta : 28
    Localizare : Pe Messenger

    Sa ajutam la extinderea siteului. [ idee] Empty Re: Sa ajutam la extinderea siteului. [ idee]

    Mesaj Scris de iBerry--x 28/12/2009, 23:09

    Eu am trimis oricum :-?? eu zic sa trimitem fiecare diferite :-? cu ce ne vine noua in cap xD
    sichi
    sichi
    jellyfish
    jellyfish


    Mesaje : 183
    Puncte : 130
    Data de inscriere : 22/12/2009
    Varsta : 28
    Localizare : Zurich

    Sa ajutam la extinderea siteului. [ idee] Empty Re: Sa ajutam la extinderea siteului. [ idee]

    Mesaj Scris de sichi 31/12/2009, 09:52

    Daca ai Photoshop sau alt program de grafica si iti place - forumul perfect este chiar in fata ta ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] este locul gasiti orice aveti nevoie : texturi, stockuri, tutoriale explicate pas cu pas, si multe altele ! Va asteptam !
    Crisuuu
    Crisuuu
    dinosaur rawr
    dinosaur rawr


    Mesaje : 80
    Puncte : 78
    Data de inscriere : 24/12/2009
    Varsta : 28

    Sa ajutam la extinderea siteului. [ idee] Empty Re: Sa ajutam la extinderea siteului. [ idee]

    Mesaj Scris de Crisuuu 31/12/2009, 09:55

    E foarte buna descrierea ta.
    Pot sa trimit si eu aceeasi descriere? [adica a ta ]

    by sichi: daca nu, de ce o puneam acolo?
    Neto_Ella
    Neto_Ella
    greenish
    greenish


    Mesaje : 16
    Puncte : 14
    Data de inscriere : 10/03/2010
    Varsta : 27
    Localizare : Bucuresti

    Sa ajutam la extinderea siteului. [ idee] Empty Re: Sa ajutam la extinderea siteului. [ idee]

    Mesaj Scris de Neto_Ella 10/3/2010, 14:03

    A fost publicat anuntul! :)De fapt,de acolo am si aflat de acest forum.

    Continut sponsorizat


    Sa ajutam la extinderea siteului. [ idee] Empty Re: Sa ajutam la extinderea siteului. [ idee]

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: 19/9/2024, 23:43