Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

+2
awesomeee
Crisuuu
6 participanți

    Ce obsesii avem ?

    Crisuuu
    Crisuuu
    dinosaur rawr
    dinosaur rawr


    Mesaje : 80
    Puncte : 78
    Data de inscriere : 24/12/2009
    Varsta : 28

    Ce obsesii avem ? Empty Ce obsesii avem ?

    Mesaj Scris de Crisuuu 24/12/2009, 23:26

    Voi ce obsesii aveti?
    ...........

    Eu sunt obsedata de handball, da deci efectiv asta visez, asta fac mereu, asta caut pe net, cu asta am poza pe desktop.. stiu.. ciudat... sa fii obsedat de ceva care inseamn cazaturi pe jos, lovituri, vantai, picioare lucsate... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Sunt obsedata si de telefon, sincer nu cred ca as putea sa traiesc mai mult de 2-3 ore fara sa scriu un mesaj , fara sa vorbesc cu cineva la telefon, fara sa ascult muzica pe el... defpat cred ca pot.. dar nu vreau, e mai bine asa. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Si.. si... sunt obsedata de muzica, ascult muzica mereu, cand fac curat, cand invat [ da.. cand invat.. cand se presupune ca invat Laughing ] cand merg la scoala, cand vin de la scoala, cand stau pe afara, cand ma plimb cu rolele, in ora de religie.. mereu..

    Cam astea sunt obsesiile mele, daca imi mai amintesc dau edit...
    Asa deci, voi de ce lucruri sunteti obsedati?
    awesomeee
    awesomeee
    dinosaur rawr
    dinosaur rawr


    Mesaje : 98
    Puncte : 98
    Data de inscriere : 20/12/2009
    Varsta : 28
    Localizare : Valcea

    Ce obsesii avem ? Empty Re: Ce obsesii avem ?

    Mesaj Scris de awesomeee 25/12/2009, 01:19

    Sunt obsedata de prietenii mei, si putini stiu asta si si mai putini inteleg. Mereu trebuie sa imi protejez prietenii si de multe ori regret cand ma cert cu cineva. Sunt posesiva cand vine vorba de persoane, vreau ca toti prietenii care intra-n viata mea sa nu mai iasa. Poate e din cauza ca sunt scorpion si uneori am mult de suferit din cauza asta, dar ..
    elle
    elle
    greenish
    greenish


    Mesaje : 35
    Puncte : 23
    Data de inscriere : 24/12/2009
    Varsta : 30

    Ce obsesii avem ? Empty Re: Ce obsesii avem ?

    Mesaj Scris de elle 25/12/2009, 23:05

    Awesome, nah, eu sunt taur si sunt extrem de posesiva, niciodata nu mi-as lasa prietenii sau familia pentru nimic in lume.Dar stiu ca va veni timpul cand o voi face deoarece viata e dura iar noi trebuie sa fim duri odata cu ea.

    Acum sa fim off..aaa...on-topic.Eu sunt o cinefila, o adevarata gurmanda a filmelor, ceva in genul lui Isabelle si Theo din "Visatorii" de Gilbert Adair(pentru cei care au citit), adica de multe ori pur si simplu nu ma pot desparti de colectia mea de DVD-uri xD.Sunt lucruri de care sunt atasata sufletesc.

    Apoi o alta obsesie este hoinareala dupa cazuri de PC-uri infectate.Sau cand intru in PC-ul cuiva primul lucru pe care il zic este "Hai sa verific daca nu cumva as avea de lucru pe aici".Sau jocurile de carti, sunt o dependenta totala.


    Have fun,
    Elle.
    iBerry--x
    iBerry--x
    jellyfish
    jellyfish


    Mesaje : 166
    Puncte : 85
    Data de inscriere : 17/12/2009
    Varsta : 28
    Localizare : Pe Messenger

    Ce obsesii avem ? Empty Re: Ce obsesii avem ?

    Mesaj Scris de iBerry--x 25/12/2009, 23:34

    Elle e obsedata de virusi! CHIAR E!
    Asa :-? deci si eu sunt obsedata de Photoshop xD si de statul la Pc. Sii :"> de shopping. Ador sa merg si sa caut cadouri in general, sunt obsedata sa daruiesc :">, dar nu imi place sa mi se ceara cadouri -.- atunci chiar ca imi trece tot cheful!
    Mai sunt obsedata de muzica buna, frumoasa si care reflecta realitatea, de cartile, managa-urile, filmele, anime-urile romantice :x nu pot traii fara ele :-s serios!
    Nixii.e
    Nixii.e
    dinosaur rawr
    dinosaur rawr


    Mesaje : 96
    Puncte : 62
    Data de inscriere : 24/12/2009
    Varsta : 27
    Localizare : Pe harta.

    Ce obsesii avem ? Empty Re: Ce obsesii avem ?

    Mesaj Scris de Nixii.e 26/12/2009, 15:04

    Pai sunt obsedata de:
    x Prieteni.
    x Sa fac poze.[mereu.mereu.mereu.]
    x Muzica.
    Neto_Ella
    Neto_Ella
    greenish
    greenish


    Mesaje : 16
    Puncte : 14
    Data de inscriere : 10/03/2010
    Varsta : 27
    Localizare : Bucuresti

    Ce obsesii avem ? Empty Re: Ce obsesii avem ?

    Mesaj Scris de Neto_Ella 10/3/2010, 19:23

    Sunt obsedata de:
    1.Ora de fizica(stiu eu de ce)
    2.Reviste
    3.De hi5
    4.De mp4-ul meu roz
    5.De Madonna
    6.De forumul meu
    7.De Dr.House

    Continut sponsorizat


    Ce obsesii avem ? Empty Re: Ce obsesii avem ?

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: 20/9/2024, 03:00