Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2 participanți

    Can't lose you

    ada
    ada
    greenish
    greenish


    Mesaje : 20
    Puncte : 26
    Data de inscriere : 24/12/2009

    Can't lose you Empty Can't lose you

    Mesaj Scris de ada 24/12/2009, 13:05

    Scuze, nu m-am putut abtine sa nu deschid topic penru manga-ul asta xDWell, un scurt rezumat:
    Manhwa-ul ofera o combinatie excelenta intre doua personaje provenite din doua lumi opuse, care se afla totusi intr-o legatura foarte stransa. Yooi este o fata ce se chinuie din greu zi si noapte sa castige maruntis pentru a putea plati datoria tatalui sau. Lida pe de alta parte, a avut parte de o viata plina de extravaganta, de o mostenire uluitoare si de o casatorie aranjata cu un barbat pe care ajunge sa il iubeasca, dar va lasa destinul lucrurile asa cum sunt? Nu.
    Manga-ul e super tare, are 35 de capitole complet scanlate si o grafica absolut divina. Ma apcuasem ieri dimineata de el si l-am terminat pe la 2 noaptea, cu pauze, logic.. Nota 10.
    iBerry--x
    iBerry--x
    jellyfish
    jellyfish


    Mesaje : 166
    Puncte : 85
    Data de inscriere : 17/12/2009
    Varsta : 28
    Localizare : Pe Messenger

    Can't lose you Empty Re: Can't lose you

    Mesaj Scris de iBerry--x 24/12/2009, 14:34

    O.o manga-ul acesta suna chiar interesant, e genul meu de poveste xD, il voi trece pe lista mea de manga-uri ce urmeaza sa fie citite :-?.
    Voi posta din nou dupa ce il voi citit >Very Happy<

      Data/ora curentă este: 20/9/2024, 02:05