Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4 participanți

    new arrival .

    avatar
    minge.de.rugby
    newpie
    newpie


    Mesaje : 2
    Puncte : 3
    Data de inscriere : 29/12/2009
    Varsta : 29
    Localizare : in a yellow submarine

    new arrival . Empty new arrival .

    Mesaj Scris de minge.de.rugby 9/1/2010, 21:40

    'ello there ! Sunt o tipa, o tipa cu nume si varsta, o tipa care considera ca numele nu este important, iar varsta e doar un numar . Sunt fairly predictable, i think, chiar daca oamenii spun ca NU .
    repet greselile , desi invat usor. My self is down, autocontrolul meu e praf si sunt adepta pascalismului , iubesc aforismele lui Blaise Pascal . Sunt excesiv de complexata de 473280653,(365291865232) lucruri , iar cea mai mare calitate a mea e cel mai infect defect al tau .
    Sunt o geamana, despre gemeni se spune ca sunt intelectuali si rationali ( keep talking, loved astronomers ! ) , lenesi si superficiali ... ( that's true ) si bla - bla, mai era ceva cu comunicare si capacitatea de comunicare si de dezinformare <3 ( oh da ! )
    imi place rugby si da, chiar sunt fata .
    It was a a pleasure to introduce myself.
    iBerry--x
    iBerry--x
    jellyfish
    jellyfish


    Mesaje : 166
    Puncte : 85
    Data de inscriere : 17/12/2009
    Varsta : 28
    Localizare : Pe Messenger

    new arrival . Empty Re: new arrival .

    Mesaj Scris de iBerry--x 9/1/2010, 22:03

    Aha mingiuta o.o Pascal a studiat presiune sau ce a facut? ca numai stiu T.T

    Btw bine ai venit :x si numai fi asa complexata :-j ca chiar NU ai de ce xD toti suntem perfecti! Twisted Evil
    ink
    ink
    greenish
    greenish


    Mesaje : 48
    Puncte : 36
    Data de inscriere : 24/12/2009
    Localizare : pe Terra

    new arrival . Empty Re: new arrival .

    Mesaj Scris de ink 9/1/2010, 22:19

    Hei
    Foarte tare descriea.Mna..e mai pe stilu` meu.But sa mor [sau nu :]] daca mai stiu cine era sau ce-a facut Pascal :]].
    Anywa`..welcome here.
    Citrôn
    Citrôn
    greenish
    greenish


    Mesaje : 46
    Puncte : 44
    Data de inscriere : 26/12/2009

    new arrival . Empty Re: new arrival .

    Mesaj Scris de Citrôn 10/1/2010, 11:50

    Ehm ,s evede ca si eu sunt geamana :] . Si eu sunt complexata de enspe mii de lucruri Razz .

    Bun venit ,mingiuta :x ! Sper sa te simtit bine intrun grup de copii bolunzi ca noi >Very Happy< !

    Continut sponsorizat


    new arrival . Empty Re: new arrival .

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: 20/9/2024, 00:08