Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

+3
Citrôn
iBerry--x
awesomeee
7 participanți

    Topul modelatoriilor/administratorilor si cel mai bun membru

    awesomeee
    awesomeee
    dinosaur rawr
    dinosaur rawr


    Mesaje : 98
    Puncte : 98
    Data de inscriere : 20/12/2009
    Varsta : 28
    Localizare : Valcea

    Topul modelatoriilor/administratorilor si cel mai bun membru Empty Topul modelatoriilor/administratorilor si cel mai bun membru

    Mesaj Scris de awesomeee 30/12/2009, 19:18

    Pai, aici puteti sa faceti un top cu modelatorii si administratorii ( intra in aceasi categorie ca na, suntem putini) gen :
    1. Sichi
    2. iBerry--x
    3. awesomeee
    Sau orice alta ordine doriti

    Apoi, mai faceti un alt top sau spuneti 2-3 MEMBRII care va plac, care v-au impresionat. O sa tinem cont de parerile bine argumentate si de persoana pe care ati ales-o pentru diferite lucruri.

    Cum nu are rost sa fac un top al administratorilor si modelatorilor, o sa spun un membru care m-a impresionat, si acesta este ink. Habar n-am cine e, si nu e genul care sa posteze mult, dar cand posteaza, posteaza cu cap, si imi place cum argumenteaza totul XD
    iBerry--x
    iBerry--x
    jellyfish
    jellyfish


    Mesaje : 166
    Puncte : 85
    Data de inscriere : 17/12/2009
    Varsta : 28
    Localizare : Pe Messenger

    Topul modelatoriilor/administratorilor si cel mai bun membru Empty Re: Topul modelatoriilor/administratorilor si cel mai bun membru

    Mesaj Scris de iBerry--x 30/12/2009, 22:55

    Mie personal imi place de Citron :-?? mi se pare a vede totul din toate modurile si merge direct la tinta si stie cum sa se exprime [si da! chiar imi place ca mereu cand ii citesc posturile sunt 100% de acord Twisted Evil]
    Citrôn
    Citrôn
    greenish
    greenish


    Mesaje : 46
    Puncte : 44
    Data de inscriere : 26/12/2009

    Topul modelatoriilor/administratorilor si cel mai bun membru Empty Re: Topul modelatoriilor/administratorilor si cel mai bun membru

    Mesaj Scris de Citrôn 31/12/2009, 10:31

    Ma simt flatata :"> . Ahm ,si faza cu parerile comune ,stiai ca mintile perverse gandesc in totdeauna la fel XD ? Imi face impresia ca ni se potriveste vorba Twisted Evil =] !

    Dintre membrii staffului nu pot sa zic ca fac o mare diferentiere ,fiecare isi exprima caracterul in felul propriu si este "constiincios" pe site cam in aceeasi masura. La Roberta [ma bati cati zic asa ,stiam XD ] imi place amuzamentul de care da dovada si liberatatea ei de exprimare , la Berry schimbarea usoara dintre seriozitate si gluma [imi venea sa zic bolunzie ,da nu suna bine =] ] ,iar la Sichi spiritul ei de prietenie ,care este vizibil usor.

    Dintre membrii o apreciez pe Nixii.e ,pentru ca stie cum sa isi expuna intr-un mod foarte bun parerea. ^^
    Nixii.e
    Nixii.e
    dinosaur rawr
    dinosaur rawr


    Mesaje : 96
    Puncte : 62
    Data de inscriere : 24/12/2009
    Varsta : 27
    Localizare : Pe harta.

    Topul modelatoriilor/administratorilor si cel mai bun membru Empty Re: Topul modelatoriilor/administratorilor si cel mai bun membru

    Mesaj Scris de Nixii.e 1/1/2010, 00:37

    Deci ma bucur ca te-am impresionat Citron:">.

    Deci aws. face niste posturi comice si se tine de forum.
    Berry la fel iar Citron well,imi plac replicile ei si posturile in general.

    Membrul care m-a impresionat este "elle" pentru ca face posturi complexe si mereu se semneaza,deci mereu am vazut ca o face.Smile
    ada
    ada
    greenish
    greenish


    Mesaje : 20
    Puncte : 26
    Data de inscriere : 24/12/2009

    Topul modelatoriilor/administratorilor si cel mai bun membru Empty Re: Topul modelatoriilor/administratorilor si cel mai bun membru

    Mesaj Scris de ada 1/1/2010, 00:52

    Well.. cel mai mult imi place de Robi.. desi trebuie sa recunosc ca cu cateva saptamani in urma ma enerva prin cine stie ce motiv stupid pe care nu il stiu, acum mi se pare chiar ok.

    Si apoi ar fi Berry.. Desi am avut o perioada in care ma certam foarteee des cu ea. Ma rog, stiu ca aici nu conteaza prietenia ci modul de administrare, but nu prea am citit chestii legate de administrare pe forum, si nu ca nu ar fi existat, dar fac tot posibilul sa le evit ...

    Si ca membru, chiar nu stiu. Ink cred. Imi place galeria ei.
    awesomeee
    awesomeee
    dinosaur rawr
    dinosaur rawr


    Mesaje : 98
    Puncte : 98
    Data de inscriere : 20/12/2009
    Varsta : 28
    Localizare : Valcea

    Topul modelatoriilor/administratorilor si cel mai bun membru Empty Re: Topul modelatoriilor/administratorilor si cel mai bun membru

    Mesaj Scris de awesomeee 1/1/2010, 04:42

    March, asa mi se intampla mereu. TOTI, dar absolut toti ma judeca dupa ce prieteni am sau dupa modul de exprimare, sau pur si simplu, cred spusele diferitor oameni.

    Ada, si tu esti un membru care respecta regulile si care posteaza logic ( experienta de pe w.cl probabil ) si Citron la fel.
    Sichi si Berry oricum se chinuiesc pt forum si incearca sa aduca cat mai multi membrii, deci ele sunt baza Twisted Evil

    noi suntem baza si tu imaginea Laughing
    Crisuuu
    Crisuuu
    dinosaur rawr
    dinosaur rawr


    Mesaje : 80
    Puncte : 78
    Data de inscriere : 24/12/2009
    Varsta : 28

    Topul modelatoriilor/administratorilor si cel mai bun membru Empty Re: Topul modelatoriilor/administratorilor si cel mai bun membru

    Mesaj Scris de Crisuuu 1/1/2010, 13:26

    Cel mai bun membru, elle, adica nu este foarte foarte activa dar imi place ca posturile ei sunt foarte interesante, si nu deviaza de la subiect.

    Topu' administratorilor / moderatorilor:
    1.Berry
    2.Sichi.
    3.Aws.
    Bammbz
    Bammbz
    newpie
    newpie


    Mesaje : 6
    Puncte : 6
    Data de inscriere : 13/03/2010

    Topul modelatoriilor/administratorilor si cel mai bun membru Empty Re: Topul modelatoriilor/administratorilor si cel mai bun membru

    Mesaj Scris de Bammbz 14/3/2010, 22:08

    Well , din ce am apucat sa citesc trebuie sa spun ca Elle m-a impresionat. Frazele profunde se imbina perfect cu modul in care isi exprima parerea fata de un anumit subiect. Pentru mine , posturile ei se imbina perfect la asa-zisa categorie "posturi facute cu cap" deoarece nu m-au plictisit si m-au facut sa cer mai mult. Ii ador parerile dezvoltate si farmecul care reiese din mesajele care le publica.

    In legatura cu administratorii si moderatorul *little Sichi :o3*... Toti isi fac treaba bine si creeza o atmosfera placuta pe forum.

    Continut sponsorizat


    Topul modelatoriilor/administratorilor si cel mai bun membru Empty Re: Topul modelatoriilor/administratorilor si cel mai bun membru

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: 20/9/2024, 00:07